KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13693170

nr 1369 3170

Lars-Olof Gynning

(1920-2003), Sverige

Oljemålning, Porträtt, Paris, Signerad a tergo. Olja på duk på pannå. 44,5x32,5

Kondition: färgbortfall

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 21 december 2020
kl 18:30:06

Lars-Olof Gynning

Läs mer om Lars-Olof Gynning